Celkové náhrady Ivocap Skeletová náhrada Skeletová náhrada Částečné náhrady Flexite Částečná náhrada Flexite Celková náhrada Flexite

Snímací náhrady

SR-Ivocap - bezkonkurenční technologie firmy Ivoclar Vivadent pro výrobu snímatelných náhrad, která odstraňuje nedostatky klasických metod. Pryskyřiční materiál je přesně dávkovaný, dokonale smíchán a kontrakce polymerizujícího materiálu je eliminována neustálým doplňováním materiálu pod tlakem v polymerační lázni.
Zubní laboratoř byla v roce 2001 certifikována firmou Ivoclar Vivadent na laboratoř pro BPS (Biofunctional Prosthetic Systém).

Flexite - termoplastický dentální materiál vyráběný na bázi polyamidů. Zhotovuji výrobky z pružného materiálu Flexite Plus, polopružného Flexite Supreme a tvrdého Flexite M.P. Uvedené materiály neobsahují volný monomer. Dále pak z Northermu, který se doporučuje pacientům alergickým na metylmetakrylát.

Klasické snímací náhrady - zhotovuji též náhrady s jednoduchými ret. prvky, s litými prvky, s litou spojovací deskou, skelety s podjazykovým třmenem, s průběžnou sponou, skelety s před.a zadním patrovým třmenem, celkové náhrady i transparentní patro, imediátní a hybridní náhrady, spony růžové, průhledné i zlacené, opravy.
Palackého 211, 503 51 Chlumec n.C., tel.: 603 442 099